Silvestrovký výstup na Javornickou Hůru a oslavy nového roku 2011

Vlastně již vloni jsme se vypravili na tradiční výstup na Javornickou Hůru. Před polednem byl sraz v hasičské klubovně. Těsně před polednem jsme vyrazili na strastiplnou cestu vzhůru na Hůru :) 

Fotogalerie

První výškový tábor se posunul lehce za kříž a těsně před pískovnu. Každý musel doplnit síly a náladu před dalším výstupem. Na křižovatce pod Hůrou se rozhodil druhý výškový tábor. Několik minut se muselo vyčkat na příchod opozdilců a po doplnění sil se pokračovalo v dalším výstupu. Pod Hůrou se skupina rozdělila na dvě skupinky, nedočkavější se vydali kratší o to horší cestou. Druhá půlka se vydala schůdnou o to delší cestou, aby ta procházka taky chvíli trvala.

Na fotografiích v galerii je vidět jak se návštěvníci z Hůry pomalu vytráceli. Tentokráte na vrcholu nebylo tolik návštěvníků jako v minulých letech. Další změnou oproti loňsku bylo zavřené Peklo a tak jsme z Hůry šli rovnou do klubovny na svijanskou 11°.

Další fotografie zachycují silvestrovskou oslavu. Vzhledem k velmi uvolněné náladě, hlavně v pozdních hodinách, musel být výběr fotografií velmi citlivý. Další fotografie zachycují oslavu nového roku, petardy, světlice, šampaňské a hlavně povedený letopočet Nového roku 2011 u staňků na zahradě.

««« Předchozí text: Rozpočet obce Javorník na rok 2011 Následující text: Fotoalbum »»»

Ladislav Kopecký | 1. 1. 2011 So 22.09 | Aktuality, Kronika SDH Javorník | trvalý odkaz | tisk | 26258x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Na texty napsané před více jak 50 dny nelze dále reagovat.