Hasičský Sranda CUP ve Sněti

Jedna z nejlepších soutěží kterých jsme se zůčastnili. Na počátku jsme vůbec nevěděli do čeho jdeme. Dobrá atmosféra, dobře zvládnuté pořádatelské povinosti, šance na velmi dobrý úspěch to vše se podopsalo na našich příjemných pocitech a krásně strávenem odpoledni. Zpestřením pro závodníky i diváky bylo netradiční sání z kádě a rozhazování hadic a běh do mírného kopce po poli po sklizené řepce.

Po tom co jsme viděli několik závodních družstev jsme se pomalu nemohli zbavit zálusku na první příčky. Navíc jsme dokázali postavit dvě družstva i když jen v nesehraných sestavách. V jednom týmu i s útokem děvčat.

Nakonec bylo rozuzlení nepříjemné pro zkušenější část naší výpravy. Po „lehkém“ zaváhání zkušeného běžce s rozdělovačem se náš čas ustálil na hodnotě 43,4 s z čehož těžila ostatní mužstva a mi jsme se odsunuli z medailových pozicí na 5. místo. Naštěstí reputaci našeho sboru zachránilo druhé družstvo v čele s děvčaty, kterým se povedlo ukořistit 2.místo s časem 32,1 s k čemuž gratulujeme.

PS 12: Umístění 2. místo čas: 32,1 s
koš Pavel Hons
savice Jaroslav Kohout
strojník Ladislav Kopecký st.
b-hadice Luděk Nevařil
rozdělovač Tomáš Nevařil
pravý útok Lenka Váňová
levý útok Veronika Vailichová
p_06_snet
PS 12: Umístění 5. místo čas: 43,4 s
koš Josef Lebeda ml.
savice Ladislav Kopecký st.
strojník Ladislav Kopecký ml.
b-hadice Ondřej Král
rozdělovač Jiří Horálek
pravý útok Karel Váňa ml.
levý útok Miloš Kůžel ml.
d_06_snet

««« Předchozí text: Pohár starosty obce Zdislavice Následující text: Hasičská soutěž ke 115. výročí založení SDH v Souticích »»»

Ladislav Kopecký | 2. 9. 2006 So 07.40 | Soutěže SDH | trvalý odkaz | tisk | 11044x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Na texty napsané před více jak 50 dny nelze dále reagovat.